Základní škola


ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Naše venkovská škola je v klidném prostředí pouhých 5 km od Nového Města nad Metují a s dobrým autobusovým spojením i ze směru Jaroměř, Česká Skalice, Slavětín, České Meziříčí.

Kromě základní výuky, především díky nízkému počtu dětí v ročnících, můžeme poskytnout individuální péči každému dítěti. Proto naši školu doporučujeme dětem, které mají některou z vrozených poruch učení. Především dětem, které mají problémy s udržením pozornosti, jsou pomalejší a nejsou schopny se prosadit ve větším kolektivu. Nebo naopak dětem talentovaným, jež práce, která je přizpůsobena třídnímu průměru, zdržuje.

Naše škola také poskytuje individuální vzdělávání žáků 1. stupně.

Naše škola poskytuje individuální vzdělávání žáků 1. stupně.

Individuální vzdělávání na 1. stupni je na naší škole povolováno, dle zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon). Individuálního vzdělávání se týká § 41.

K domácímu vzdělávání najdete více informací například zde:  https://www.msmt.cz/vzdelavani/zakladni-vzdelavani/individualni-vzdelavani
 

ZŠ a MŠ Nahořany 63, tel: 733 286 973
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky